INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

  1. Osobom dokonującym zakupu w Sklepie Hi Dream, które są konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie towaru (od momentu otrzymania przesyłki).
  3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sprzedawcę: Okno Home Patryk Łaciak, ul. Osiedlowa 7, 34-325 Łodygowice, adres e-mail kontakt@hidream.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą elektroniczną).
  4. Mogą Państwo wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres kontakt@hidream.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).
  5. W przypadku odstąpienia umowy zwracamy Państwu tylko otrzymane od Państwa płatności za zwracany towar, bez kosztów dostarczenia towaru. Zwrotu płatności dokonamy bezpośrednio na konto bankowe, wskazane przez Państwa w formularzu zwrotu.
  6. Proszę odesłać nam towar na adres:  Okno Home Patryk Łaciak, ul. Osiedlowa 7, 34-325 Łodygowice niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia zawarcia umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni.

JAKOŚĆ

Wszystkie produkty wykonywane
są ręcznie

BEZPIECZEŃSTWO

Materiały o całkowicie naturalnym składzie,
oznaczone certyfikatem OEKO-TEX

KOMFORT

Wygodna Twojego dziecka
to nasz priorytet

DARMOWA WYSYŁKA

Przy zakupach
powyżej 400 zł